Aleksandra Potorska tel 608 501 561 
Nieruchomości to moja pasja. Specjalizuję się głownie w sprzedaży mieszkań. Bardzo lubię to co robię. 
Od 7 lat efektywnie pomagam moim Klientom zrealizować ich marzenia dotyczące zakupu  „własnego miejsca na ziemi”.
Potrafię zbudować z Klientem nić porozumienia, dzięki której nasza współpraca będzie przebiegała sprawnie i bez problemów. Staram się zawsze służyć radą i kieruję się dobrem ludzi, którzy powierzą mi swoje interesy.
Zapraszam do współpracy a na pewno nie zawiodę :)

Anna Zalewska tel 606 395 901
Specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie mieszkań oraz domów. Chętnie pomogę Państwu w wyborze własnego M oraz pomogę sprzedać to co Państwo posiadacie. 
 

Iwona Zawirowska tel 664 965 618
Jako agent spełniam się od 8 lat. Moją specjalnością są nieruchomości mieszkaniowe na sprzedaż i wynajem . Pasjonuję się wszelkimi nieruchomościami " z historią", kamienice, siedliska i urokliwe działki - tam najczęściej można mnie spotkać.
 

Klaudia Leśniewska - 664 030 615
Profesjonalny agent nieruchomości. W branży od 2015 roku. 
Pomagam bezpiecznie sprzedawać ,wynajmować  i kupować nieruchomości. 

Robert Tomczak - 600 619 217
Profesjonalny agent nieruchomości. W branży od 2009 roku. Pracuję z pasją i co ważne : lubię swoją pracę.  Pomagam bezpiecznie sprzedawać ,wynajmować  i kupować nieruchomości.

Dobrą markę budujemy latami, ale na dobrą opinię pracujemy każdego dnia, dlatego MIARĄ SUKCESU jest  szacunek  klientów  wracających  po 3 czy 5 latach!!! .  

Nie robię niczego „przy okazji”, jeśli już coś robię, to staram się to zrobić  dobrze, albo wcale.

Moje motto: Wszystkiego nie da się sprzedać, ale trzeba próbować .


Aleksandra Piotrowska tel 606 665 517
Pośrednik licencja numer 1110 , inż. geodezji, specjalista od wyceny nieruchomości oraz aranżacji wnętrz. Członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Warmińsko Mazurskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej przy Ministerstwie Infrastruktury.