Aleksandra Potorska-Krzemińska tel 608 501 561 
Aleksandra@dom.olsztyn.pl

Nieruchomości to moja pasja. Specjalizuję się głownie w sprzedaży mieszkań. Bardzo lubię to co robię. 
Od 9 lat efektywnie pomagam moim Klientom zrealizować ich marzenia dotyczące zakupu  „własnego miejsca na ziemi”.
Potrafię zbudować z Klientem nić porozumienia, dzięki której nasza współpraca będzie przebiegała sprawnie i bez problemów. Staram się zawsze służyć radą i kieruję się dobrem ludzi, którzy powierzą mi swoje interesy.
Zapraszam do współpracy a na pewno nie zawiodę :)
 
Iwona Zawirowska tel 664 965 618
Iwona@dom.olsztyn.pl

Jako agent spełniam się od 8 lat. Moją specjalnością są nieruchomości mieszkaniowe na sprzedaż i wynajem . Pasjonuję się wszelkimi nieruchomościami " z historią", kamienice, siedliska i urokliwe działki - tam najczęściej można mnie spotkać.
 
Nikola Stefanowicz tel.664 030 615
dom@dom.olsztyn.pl

Absolwentka Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Cechuje się dużą sumiennością i uporządkowaniem pracy. Praca z ludźmi sprawia mi przyjemność. Pomoc Klientom w realizacji ich życiowych celów sprawia mi ogromną satysfakcję.
 
Monika Ługowska tel. 664 965 617
Monika@dom.olsztyn.pl

Absolwentka Zarządzania Nieruchomościami na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Specjalizuję się w obsłudze transakcji segmentu mieszkaniowego. Dużą satysfakcję sprawia mi spełnianie marzeń klientów o posiadaniu własnej nieruchomości. Pasjonatka pięknych wnętrz i home staging'u.
 
Robert Tomczak tel. 600 619 217
Robert@dom.olsztyn.pl

Profesjonalny agent nieruchomości. W branży od 2009 roku. Pracuję z pasją i co ważne : lubię swoją pracę.  Pomagam bezpiecznie sprzedawać ,wynajmować  i kupować nieruchomości.
Dobrą markę budujemy latami, ale na dobrą opinię pracujemy każdego dnia, dlatego MIARĄ SUKCESU jest  szacunek  klientów  wracających  po 3 czy 5 latach!!! . 
Nie robię niczego „przy okazji”, jeśli już coś robię, to staram się to zrobić  dobrze, albo wcale.
Moje motto: Wszystkiego nie da się sprzedać, ale trzeba próbować .
 
Aleksandra Piotrowska tel 606 665 517
Piotrowska@dom.olsztyn.pl

Pośrednik licencja numer 1110 , inż. geodezji, specjalista od wyceny nieruchomości oraz aranżacji wnętrz. Członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Warmińsko Mazurskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej przy Ministerstwie Infrastruktury.
Patrycja Brudzińska tel 664 455 250
Patrycja@dom.olsztyn.pl

Wiem, jak ważne są w życiu zasady, dlatego kieruję się nimi na co dzień. Zajęcie agenta nieruchomości, mimo iż momentami trudne i wymagające, przynosi mi mnóstwo satysfakcji. Mam jeden cel - szybko i bezpiecznie doprowadzić do korzystnej sprzedaży domu, mieszkania, działki.