Olsztyn, Śródmieście, Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9913

Rezerwacja! Niepowtarzalne wnętrze w loftowym charakterze, urządzone w wyjątkowo artystyczny sposób, z dbałością o detale oraz jakość naturalnych i oryginalnych materiałów, z których wykonany został budynek - tak można opisać apartament, który stanowi doskonałe miejsce ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 900,00 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Śródmieście, Wyzwolenia
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Olsztyn, Śródmieście, Warmińska

Olsztyn, Śródmieście, Warmińska
lokal na sprzedaż

DOM-LS-9912

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje lokal usługowy – Olsztyn, ul. Warmińska 22 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 75,5 m², położony na wysokim parterze kamienicy z 1935 roku przy ul. Warmińskiej w Olsztynie. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym ...

Powierzchnia
75,50 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 748,34 zł
cena 585 000
lokal na sprzedaż - Olsztyn, Śródmieście, Warmińska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego

Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9907

Rezerwacja! Umowa przedwstępna! Oferta przytulnego dwupokojowego mieszkania w dobrym punkcie miasta! Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Nagórki, przy ul. Murzynowskiego w Olsztynie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 053,83 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej

Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9902

Rezerwacja! Biuro nieruchomości DOM prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zatorze przy ul. Zientary Malewskiej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy.   Nieruchomość ma powierzchnię 61,6 m², ...

Powierzchnia
61,60 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 737,01 zł
cena 415 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Mleczna, Gałczyńskiego

Olsztyn, Mleczna, Gałczyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9880

Rezerwacja! Umowa przedwstępna! Świetna oferta trzypokojowego mieszkania położonego w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie idealne dla rodziny!   Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie położone ...

Powierzchnia
60,97 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 348,37 zł
cena 509 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Mleczna, Gałczyńskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nad Jeziorem Długim, Leśna

Olsztyn, Nad Jeziorem Długim, Leśna
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9864

Biuro Dom Nieruchomości w Olsztynie oferuje: na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 90 m², usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Leśnej 14 w Olsztynie. To propozycja dla osób ceniących komfort, ...

Powierzchnia
90,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 777,77 zł
cena 1 149 999
Kryteria wyszukiwania

rozumiem