oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Osiedle Generałów, Generała Stefana Grota Roweckiego

Olsztyn, Osiedle Generałów, Generała Stefana Grota Roweckiego
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-10004

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 34,5 m², zlokalizowane na trzecim piętrze budynku przy ul. Grota-Roweckiego 4 w Olsztynie. Układ pomieszczeń: Pokój dzienny z wyjściem na balkon. ...

Powierzchnia
34,50 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
49,28 zł
cena 1 700
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Limanowskiego

Olsztyn, Zatorze, Limanowskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10003

Biuro Nieruchomości DOM prezentuje wyjątkową ofertę: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m², zlokalizowane na kultowym Zatorzu. To idealne miejsce „na start”, dla pary lub jako bezpieczna lokata kapitału. DLACZEGO TO MIESZKANIE WARTO ZOBACZYĆ? Świeżość i ...

Powierzchnia
52,40 m2
Cena za m2
7 232,82 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Limanowskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Podgrodzie, Na Skarpie

Olsztyn, Podgrodzie, Na Skarpie
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-10002

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe na wynajem – ul. Na Skarpie 11  2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,50 m², zlokalizowane jest przy ul. Na Skarpie 11, wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 4,60 m². Lokalizacja i otoczenie Mieszkanie położone ...

Powierzchnia
35,50 m2
Cena za m2
61,97 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Podgrodzie, Na Skarpie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Żołnierska

Olsztyn, Kormoran, Żołnierska
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10001

Biuro Nieruchomości DOM prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 31 na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m², położone jest na 8. piętrze w budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olsztynie — przy ul. ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 021,74 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Żołnierska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Centrum, Piłsudskiego

Olsztyn, Centrum, Piłsudskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9998

Przytulne, rozkładowe mieszkanie w nowym budownictwie! Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż ładne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie miasta, przy ul. Piłsudskiego 60B w Olsztynie.  Osiedle ogrodzone, wjazd odbywa się przez bramę ...

Powierzchnia
44,65 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 175,81 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Centrum, Piłsudskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty, Jarocka

Olsztyn, Jaroty, Jarocka
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-9996

Biuro DOM NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jarockiej 68.  Nieruchomość mieści się na parterze w 4-piętrowym bloku i jest gotowe do zamieszkania. Mieszkanie ma powierzchnie 51 m2 a w jego skład wchodzą:  - przestronny salon z wyjściem ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
45,10 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty, Jarocka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem