oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Dywity, Ługwałd

Dywity, Ługwałd
działka na sprzedaż

DOM-GS-9859

Biuro DOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż – działkę budowlaną o powierzchni 3039 m² w Ługwałdzie (gmina Dywity), powiat olsztyński, zaledwie ok. 8 km od Olsztyna. Numer ewidencyjny: 56/106 Obręb: Ługwałd, gmina Dywity. Najważniejsze atuty ...

Powierzchnia
3 039,00 m2
Cena za m2
61,86 zł
cena 188 000
działka na sprzedaż - Dywity, Ługwałd
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Jeziorany (gw), Piszewo

Jeziorany (gw), Piszewo
dom na sprzedaż

DOM-DS-9847

Biuro nieruchomości DOM oferuje do sprzedaży dom wolnostojący dwulokalowy (obie połowy) w miejscowości Piszewo, w województwie warmińsko-mazurskim, powiat olsztyński, gmina Jeziorany. Dwukondygnacyjny budynek o powierzchni całkowitej 228 m², z użytkową powierzchnią ...

Powierzchnia
228,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 636 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 942,98 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Jeziorany (gw), Piszewo
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Olsztyn, Kościuszki

Olsztyn, Kościuszki
obiekt na sprzedaż

DOM-BS-9840

Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż garaż zlokalizowany w ciągu kompleksu garażowego przy ul. Kościuszki w Olsztynie. (od razu za budynkiem PZU). Garaż jest murowany.  Posiada powierzchnię 20m2.  DOSTĘPNY OD ZARAZ! Solidna murowana konstrukcja, garaże ...

Powierzchnia
20,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
21 m²
Cena za m2
3 750,00 zł
cena 75 000
obiekt na sprzedaż - Olsztyn, Kościuszki

Dywity, Brąswałd
dom na sprzedaż

DOM-DS-9834

!!!! REZERWACJA !!! BIURO DOM NIERUCHOMOŚCI PREZENTUJE PAŃSTWU NOWOCZESNY DOM Z 2023 ROKU PRZY LESIE Z DUŻĄ DZIAŁKĄ (800 m²) | BLIŹNIAK W BRĄSWAŁDZIE, 7 KM OD OLSZTYNA Lokalizacja: Brąswałd, Gmina Dywity – Natura i Szybki Dojazd Szukasz miejsca, ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 791,67 zł
cena 1 295 000
dom na sprzedaż - Dywity, Brąswałd
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Jeziorany (gw), Radostowo

Jeziorany (gw), Radostowo
działka na sprzedaż

DOM-GS-9814

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje działkę nad jeziorem Blanki – Radostowo, gm. Jeziorany Nr ewidencyjny: 90/26 Powierzchnia: 0,3853 ha Cena: 359 000 zł Na sprzedaż malowniczo położona działka rekreacyjna w miejscowości Radostowo, w gminie Jeziorany, nad jeziorem Blanki – ...

Powierzchnia
3 853,00 m2
Cena za m2
77,73 zł
cena 299 500
działka na sprzedaż - Jeziorany (gw), Radostowo
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lidzbark Warmiński, Michała Kajki

Lidzbark Warmiński, Michała Kajki
dom na sprzedaż

DOM-DS-9807

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż – Kamienicę w centrum  Lidzbarka Warmińskiego, który oficjalnie jest Uzdrowiskiem ! Wyjątkowa kamienica położona w samym sercu Lidzbarka Warmińskiego, zaledwie 180 metrów od Zamku Biskupów Warmińskich i prestiżowego ...

Powierzchnia
177,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
24 pokoje
Cena za m2
1 632,77 zł
cena 289 000
dom na sprzedaż - Lidzbark Warmiński, Michała Kajki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem