oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Jedwabno, Dłużek, Różana

Jedwabno, Dłużek, Różana
dom na sprzedaż

DOM-DS-10014

Biuro nieruchomości DOM prezentuje na sprzedaż klimatyczny, w pełni podpiwniczony dom rekreacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 91,7 m², położony w malowniczej miejscowości Dłużek, zaledwie 200 metrów w linii prostej od jeziora Dłużek. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
91,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
697 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 997,82 zł
cena 550 000
dom na sprzedaż - Jedwabno, Dłużek, Różana
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Centrum, Żołnierska

Olsztyn, Centrum, Żołnierska
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-10013

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji! Najem okazjonalny!   Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem zadbane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Olsztyna przy ul. Żołnierskiej. Jest to bardzo dobry ...

Powierzchnia
32,30 m2
Cena za m2
55,73 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Centrum, Żołnierska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podgrodzie, Profesorska

Olsztyn, Podgrodzie, Profesorska
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10010

Biuro DOM Nieruchomości  oferuje do sprzedaży świetnie wykonane mieszkanie dwu pokojowe znajdujące się przy ul. Profesorskiej 10 w Olsztynie. Lokal znajduje się na 1 piętrze w kameralnym budynku 2 piętrowym w świetnej lokalizacji, bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu ...

Powierzchnia
44,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 559,02 zł
cena 519 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podgrodzie, Profesorska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Korczaka

Olsztyn, Korczaka
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10009

Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż wspaniałe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na OSIEDLU PODGRODZIE w Olsztynie, przy ul. Korczaka  4. Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem po nieruchomości, dostępnym na naszej stronie internetowej ...

Powierzchnia
64,83 m2
Cena za m2
7 542,80 zł
cena 489 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Korczaka
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej

Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10008

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze, położone na 1 piętrze pięknie wyremontowanej kamienicy przy ul. Zientary-Malewskiej 1. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat kamienic, duże ...

Powierzchnia
157,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 726,11 zł
cena 899 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biskupiec, Ludowa

Biskupiec, Ludowa
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10007

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w Biskupiec, ul. Ludowa 42. Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 73,38 m², zlokalizowane w Biskupcu przy ul. Ludowej 42. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze czteropiętrowego bloku, a 4 piętro ...

Powierzchnia
73,38 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 756,06 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Biskupiec, Ludowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem