oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Jedwabno, Dłużek, Różana

Jedwabno, Dłużek, Różana
dom na sprzedaż

DOM-DS-10014

Biuro nieruchomości DOM prezentuje na sprzedaż klimatyczny, w pełni podpiwniczony dom rekreacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 91,7 m², położony w malowniczej miejscowości Dłużek, zaledwie 200 metrów w linii prostej od jeziora Dłużek. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
91,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
697 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 997,82 zł
cena 550 000
dom na sprzedaż - Jedwabno, Dłużek, Różana
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Żołnierska

Olsztyn, Kormoran, Żołnierska
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10001

Biuro Nieruchomości DOM prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 31 na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m², położone jest na 8. piętrze w budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olsztynie — przy ul. ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 021,74 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Żołnierska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego

Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9977

Rezerwacja ! Biuro Nieruchomości DOM prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Murzynowskiego 8 na Nagórkach w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na 1. piętrze w 4 piętrowym budynku na popularnym osiedlu Nagórki w Olsztynie. Lokal przeszedł ...

Powierzchnia
48,70 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 041,07 zł
cena 489 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Barczewo (gw), Wójtowo, Sosnowa

Barczewo (gw), Wójtowo, Sosnowa
dom na sprzedaż

DOM-DS-9934

Biuro DOM nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom z dużą działką i dostępem do stawu w miejscowości Wójtowo- 4 km od Olsztyna. Funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 190 m² (użytkowej 170 m²), położony na pięknie zagospodarowanej i ogrodzonej ...

Powierzchnia
190,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 128 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 363,16 zł
cena 1 399 000
dom na sprzedaż - Barczewo (gw), Wójtowo, Sosnowa
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Olsztyn, Kościuszki

Olsztyn, Kościuszki
obiekt na sprzedaż

DOM-BS-9840

Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż garaż zlokalizowany w ciągu kompleksu garażowego przy ul. Kościuszki w Olsztynie. (od razu za budynkiem PZU). Garaż jest murowany.  Posiada powierzchnię 20m2.  DOSTĘPNY OD ZARAZ! Solidna murowana konstrukcja, garaże ...

Powierzchnia
20,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
21 m²
Cena za m2
3 750,00 zł
cena 75 000
obiekt na sprzedaż - Olsztyn, Kościuszki
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Dywity, Różnowo

Dywity, Różnowo
działka na sprzedaż

DOM-GS-9568

Biuro Nieruchomości DOM prezentuje na sprzedaż działkę w miejscowości Różnowo  (gmina Dywity, powiat olsztyński).   Działki usytuowana są w malowniczej okolicy w miejscowości Różnowo. Nieruchomość o powierzchni 3754 m2 nie jest zagospodarowana. Działka oddalona od ...

Powierzchnia
3 754,00 m2
Cena za m2
69,26 zł
cena 260 000