oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej

Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10008

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze, położone na 1 piętrze pięknie wyremontowanej kamienicy przy ul. Zientary-Malewskiej 1. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat kamienic, duże ...

Powierzchnia
157,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 726,11 zł
cena 899 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Biskupiec, Ludowa

Biskupiec, Ludowa
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10007

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w Biskupiec, ul. Ludowa 42. Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 73,38 m², zlokalizowane w Biskupcu przy ul. Ludowej 42. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze czteropiętrowego bloku, a 4 piętro ...

Powierzchnia
73,38 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 756,06 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Biskupiec, Ludowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jana Janowicza

Olsztyn, Jaroty, Jana Janowicza
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10006

Świetna oferta dwupokojowego mieszkania położonego w bardzo dobrej lokalizacji na Jarotach! Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem! Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przytulne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji ...

Powierzchnia
37,40 m2
Cena za m2
10 401,07 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jana Janowicza
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gietrzwałd, Rentyny

Gietrzwałd, Rentyny
dom na sprzedaż

DOM-DS-10005

Biuro DOM Nieruchomości oferuje na  sprzedaż wyjątkowy domek letniskowy położony w malowniczej miejscowości Rentyny, nad jeziorem Giłwa zaledwie kilkanaście minut od Olsztyn. Z Gietrzwałdu do naszej nieruchomości biegnie droga asfaltowa. To idealne miejsce dla ...

Powierzchnia
108,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
406 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 120,37 zł
cena 445 000
dom na sprzedaż - Gietrzwałd, Rentyny
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Osiedle Generałów, Generała Stefana Grota Roweckiego

Olsztyn, Osiedle Generałów, Generała Stefana Grota Roweckiego
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-10004

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 34,5 m², zlokalizowane na drugim piętrze budynku przy ul. Grota-Roweckiego 4 w Olsztynie. Układ pomieszczeń: Pokój dzienny z wyjściem na balkon. Oddzielna, ...

Powierzchnia
34,50 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,38 zł
cena 1 600
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Limanowskiego

Olsztyn, Zatorze, Limanowskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10003

Biuro Nieruchomości DOM prezentuje wyjątkową ofertę: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m², zlokalizowane na kultowym Zatorzu. To idealne miejsce „na start”, dla pary lub jako bezpieczna lokata kapitału. DLACZEGO TO MIESZKANIE WARTO ZOBACZYĆ? Świeżość i ...

Powierzchnia
52,40 m2
Cena za m2
7 232,82 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Limanowskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem