oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Jedwabno, Dłużek, Różana

Jedwabno, Dłużek, Różana
dom na sprzedaż

DOM-DS-10014

Biuro nieruchomości DOM prezentuje na sprzedaż klimatyczny, w pełni podpiwniczony dom rekreacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 91,7 m², położony w malowniczej miejscowości Dłużek, zaledwie 200 metrów w linii prostej od jeziora Dłużek. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
91,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
697 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 997,82 zł
cena 550 000
dom na sprzedaż - Jedwabno, Dłużek, Różana
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gietrzwałd, Rentyny

Gietrzwałd, Rentyny
dom na sprzedaż

DOM-DS-10005

Biuro DOM Nieruchomości oferuje na  sprzedaż wyjątkowy domek letniskowy położony w malowniczej miejscowości Rentyny, nad jeziorem Giłwa zaledwie kilkanaście minut od Olsztyn. Z Gietrzwałdu do naszej nieruchomości biegnie droga asfaltowa. To idealne miejsce dla ...

Powierzchnia
108,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
406 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 120,37 zł
cena 445 000
dom na sprzedaż - Gietrzwałd, Rentyny
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Olsztyn, Mazurskie, Obrońców

Olsztyn, Mazurskie, Obrońców
dom na sprzedaż

DOM-DS-9993

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w świetnym punkcie na Osiedlu Mazurskim! Dom z potencjałem - do własnej aranżacji!   Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w Olsztynie, przy ...

Powierzchnia
91,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
495 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 923,08 zł
cena 630 000
dom na sprzedaż - Olsztyn, Mazurskie, Obrońców
nowa oferta
dom na sprzedaż - Dywity, Różnowo

Dywity, Różnowo
dom na sprzedaż

DOM-DS-9988

  Biuro Dom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną domem wolnostojącym jednorodzinnym, położoną w miejscowości Różnowo w gminie Dywity, w powiecie olsztyńskim, na granicy wyjazdu z Dywit i początku Różnowa.  Oferowana nieruchomość składa się ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
823 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 360,00 zł
cena 1 590 000
dom na sprzedaż - Dywity, Różnowo

Purda
dom na sprzedaż

DOM-DS-9984

Biuro Dom Nieruchomości przedstawia. Warmińskie Siedlisko z Duszą – Dom dla rodziny na działce 17,21 ar Lokalizacja: Purda, gm. Purda (20 km od Olsztyna) Powierzchnia działki: 1721 m² Rok budowy: 1940 Cena: 649 000 !!!   Solidny dom z dużą działką, wędzarnią i mediami ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 721 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 900,00 zł
cena 649 000
dom na sprzedaż - Purda

Jonkowo, Rumiankowa
dom na sprzedaż

DOM-DS-9966

  Biuro Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, z 2021 roku, położony w kameralnej i zielonej części Jonkowa przy ul. Rumiankowej 25. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób ceniących spokój i wygodę codziennego życia. 64,6 ...

Powierzchnia
64,56 m2
Powierzchnia działki [m2]
200 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 291,82 zł
cena 729 000
dom na sprzedaż - Jonkowo, Rumiankowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem