oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Łukta, Mostkowo

Łukta, Mostkowo
działka na sprzedaż

DOM-GS-10017

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę nad jeziorem Marąg! Lokalizacja: Kozia Góra (obręb Mostkowo, gmina Łukta, powiat ostródzki) Numer ewidencyjny: 7/58 Powierzchnia: 20 457 m² (2,0457 ha) Kluczowe atuty nieruchomości Ogromny potencjał ...

Powierzchnia
20 457,00 m2
Cena za m2
16,13 zł
cena 330 000
działka na sprzedaż - Łukta, Mostkowo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Łukta, Ględy

Łukta, Ględy
działka na sprzedaż

DOM-GS-10016

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną z WZ pod lasem – Ględy, gmina Łukta Lokalizacja: Ględy (gmina Łukta, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie) Numer ewidencyjny: 66/15 Powierzchnia: 3 204 m² Szukasz idealnego miejsca na budowę ...

Powierzchnia
3 204,00 m2
Cena za m2
34,33 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Łukta, Ględy
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Łukta, Ględy

Łukta, Ględy
działka na sprzedaż

DOM-GS-10015

Biuro DOM Nieruchomości na sprzedaż spektakularny, prywatny kompleks leśny – Ględy, gmina Łukta. Lokalizacja: Ględy (gmina Łukta, powiat ostródzki, województwo warmińsko-mazurskie) Numer ewidencyjny: 66/16 Powierzchnia: 42 063 m² (4,220 ha) Przeznaczenie: Działka ...

Powierzchnia
42 063,00 m2
Cena za m2
4,75 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Łukta, Ględy
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Olsztyn, Kortowo, Słoneczna

Olsztyn, Kortowo, Słoneczna
działka na sprzedaż

DOM-GS-10011

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną 500 m² – Olsztyn, ul. Słoneczna (Kortowo) Lokalizacja: Olsztyn, Kortowo, ul. Słoneczna 28 Powierzchnia: 500 m² Cena: 699 000 zł Nr ewidencyjny: 117 Działka znajduje się na terenie w pełni ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
1 398,00 zł
cena 699 000
działka na sprzedaż - Olsztyn, Kortowo, Słoneczna
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Stawiguda

Stawiguda
działka na sprzedaż

DOM-GS-9994

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje do sprzedaży atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 2468 m², składającą się z numerów ewidencyjnych 243/15 oraz 243/25. Działki są płaskie, w kształcie prostokąta, co ułatwia zrealizowanie budowy swojego wymarzonego domu. Jest ...

Powierzchnia
2 468,00 m2
Cena za m2
200,57 zł
cena 495 000
działka na sprzedaż - Stawiguda
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Dywity, Myki

Dywity, Myki
działka na sprzedaż

DOM-GS-9990

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1302 m², położona jest w miejscowości Myki (nr ewidencyjny: 97/9). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co daje pewność i komfort planowania ...

Powierzchnia
1 302,00 m2
Cena za m2
142,09 zł
cena 185 000
działka na sprzedaż - Dywity, Myki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem