nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Podgrodzie, Polna

Olsztyn, Podgrodzie, Polna
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-9982

Biuro DOM Nieruchomości oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Polnej 1c w Olsztynie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w nowej technologii. Mieszkanie ma powierzchnię 42 m2 i składa się z:  - ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
45,24 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Podgrodzie, Polna
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Likusy, Żeglarska

Olsztyn, Likusy, Żeglarska
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9981

Wyjątkowa oferta lokalu niemieszkalnego położonego w najlepszym hotelu w Olsztynie - Przystań Hotel & Restaurants nad Jeziorem Ukiel!   Jeśli chcesz mieć lokal w najbardziej uwielbianym i prestiżowym hotelu na Warmii i Mazurach, malowniczo położonym nad samą wodą, ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
23 076,92 zł
cena 600 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Likusy, Żeglarska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Piłsudskiego

Olsztyn, Kormoran, Piłsudskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9980

Biuro DOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone w Olsztynie przy ul. Piłsudskiego 60C, na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Lokal idealny dla rodziny, pary lub osób poszukujących komfortowej ...

Powierzchnia
64,35 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 557,11 zł
cena 615 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Piłsudskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Barcza

Olsztyn, Nagórki, Barcza
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9978

Biuro Nieruchomości DOM prezentuje trzypokojowe mieszkanie przy ul. Barcza 11 na osiedlu Nagórki w Olsztynie. Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 8. piętrze w wieżowcu. Lokal przeszedł kompleksowy remont i nie wymaga żadnych ...

Powierzchnia
48,30 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 745,34 zł
cena 519 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Barcza
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego

Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9977

Rezerwacja ! Biuro Nieruchomości DOM prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Murzynowskiego 8 na Nagórkach w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na 1. piętrze w 4 piętrowym budynku na popularnym osiedlu Nagórki w Olsztynie. Lokal przeszedł ...

Powierzchnia
48,70 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 041,07 zł
cena 489 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego

Olsztyn, Centrum, Pstrowskiego
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-9976

R E Z E R W A C J A! Na wynajem świetne mieszkanie w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na Osiedlu Panorama! Najem okazjonalny! Wolne od zaraz!   Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem piękne, dwupokojowe mieszkanie położone na nowopowstałym Osiedlu ...

Powierzchnia
45,39 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
52,88 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Centrum, Pstrowskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem