oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jana Janowicza

Olsztyn, Jaroty, Jana Janowicza
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10006

Świetna oferta dwupokojowego mieszkania położonego w bardzo dobrej lokalizacji na Jarotach! Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem! Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przytulne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji ...

Powierzchnia
37,40 m2
Cena za m2
10 401,07 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jana Janowicza
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Limanowskiego

Olsztyn, Zatorze, Limanowskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10003

Biuro Nieruchomości DOM prezentuje wyjątkową ofertę: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m², zlokalizowane na kultowym Zatorzu. To idealne miejsce „na start”, dla pary lub jako bezpieczna lokata kapitału. DLACZEGO TO MIESZKANIE WARTO ZOBACZYĆ? Świeżość i ...

Powierzchnia
52,40 m2
Cena za m2
7 232,82 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Limanowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Żołnierska

Olsztyn, Kormoran, Żołnierska
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10001

Biuro Nieruchomości DOM prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 31 na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m², położone jest na 8. piętrze w budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olsztynie — przy ul. ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 021,74 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Żołnierska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Centrum, Piłsudskiego

Olsztyn, Centrum, Piłsudskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9998

Przytulne, rozkładowe mieszkanie w nowym budownictwie! Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż ładne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie miasta, przy ul. Piłsudskiego 60B w Olsztynie.  Osiedle ogrodzone, wjazd odbywa się przez bramę ...

Powierzchnia
44,65 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 175,81 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Centrum, Piłsudskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Pojezierze, Aleja Piłsudskiego

Olsztyn, Pojezierze, Aleja Piłsudskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9995

Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 58 w Olsztynie. Funkcjonalne mieszkanie położone na Parterze o powierzchni 48m2 w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji Olsztyna. Nieruchomość idealna zarówno ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 104,17 zł
cena 389 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Korczaka

Olsztyn, Korczaka
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9991

Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż wspaniałe, przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na OSIEDLU PODGRODZIE w Olsztynie, przy ul. Korczaka  7. Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem po nieruchomości, dostępnym na naszej stronie internetowej ...

Powierzchnia
51,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 752,44 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Korczaka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem