oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Bartąska

Olsztyn, Jaroty, Bartąska
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9967

Biuro nieruchomości DOM oferuje Państwu trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w budynku przy ul. Bartąskiej 113.    Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku z windą. Do nieruchomości przynależy piwnica. Mieszkanie ma powierzchnię 52,6 m2 (powierzchnia ...

Powierzchnia
52,60 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 057,03 zł
cena 529 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Bartąska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jarocka

Olsztyn, Jaroty, Jarocka
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9960

Biuro Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2 zlokalizowane w Olsztynie przy ul. Jarockiej 77. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku, co zapewnia komfort użytkowania ...

Powierzchnia
44,90 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 554,57 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jarocka

Olsztyn, Centrum, Prosta
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9958

Biuro DOM Nieruchomości Prezentuje na Sprzedaż: STYLOWY APARTAMENT NA OLSZTYŃSKIEJ STARÓWCE – MIESZKAJ LUB ZARABIAJ! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 39 m², położoną w samym sercu Olsztyna przy ul. Prostej 3/4. To miejsce, które łączy historyczny ...

Powierzchnia
39,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 557,79 zł
cena 460 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Centrum, Prosta
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podgrodzie, Korczaka

Olsztyn, Podgrodzie, Korczaka
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9943

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Korczaka 2 na osiedlu Podgrodzie w Olsztynie. To doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem – szczególnie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 937,50 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podgrodzie, Korczaka
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Dworcowa

Olsztyn, Kormoran, Dworcowa
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9927

Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo pożądanej lokalizacji w Olsztynie - przy ul. Dworcowej, w bezpośrednim sąsiedztwie do Parku Kusocińskiego, za Tortexem.  Usytuowane jest na trzecim piętrze w budynku z ...

Powierzchnia
48,17 m2
Cena za m2
7 867,97 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Dworcowa

Olsztyn, Śródmieście, Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9913

Rezerwacja! Niepowtarzalne wnętrze w loftowym charakterze, urządzone w wyjątkowo artystyczny sposób, z dbałością o detale oraz jakość naturalnych i oryginalnych materiałów, z których wykonany został budynek - tak można opisać apartament, który stanowi doskonałe miejsce ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 900,00 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Śródmieście, Wyzwolenia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem