nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Centrum, Żołnierska

Olsztyn, Centrum, Żołnierska
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-10013

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji! Najem okazjonalny!   Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem zadbane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Olsztyna przy ul. Żołnierskiej. Jest to bardzo dobry ...

Powierzchnia
32,30 m2
Cena za m2
55,73 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Centrum, Żołnierska
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Osiedle Generałów, Generała Stefana Grota Roweckiego

Olsztyn, Osiedle Generałów, Generała Stefana Grota Roweckiego
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-10004

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 34,5 m², zlokalizowane na drugim piętrze budynku przy ul. Grota-Roweckiego 4 w Olsztynie. Układ pomieszczeń: Pokój dzienny z wyjściem na balkon. Oddzielna, ...

Powierzchnia
34,50 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,38 zł
cena 1 600
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Podgrodzie, Na Skarpie

Olsztyn, Podgrodzie, Na Skarpie
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-10002

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe na wynajem – ul. Na Skarpie 11  2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,50 m², zlokalizowane jest przy ul. Na Skarpie 11, wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 4,60 m². Lokalizacja i otoczenie Mieszkanie położone ...

Powierzchnia
35,50 m2
Cena za m2
61,97 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Podgrodzie, Na Skarpie
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty, Jarocka

Olsztyn, Jaroty, Jarocka
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-9996

Biuro DOM NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jarockiej 68.  Nieruchomość mieści się na parterze w 4-piętrowym bloku i jest gotowe do zamieszkania. Mieszkanie ma powierzchnie 51 m2 a w jego skład wchodzą:  - przestronny salon z wyjściem ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
45,10 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty, Jarocka

Olsztyn, Podgrodzie, Polna
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-9982

Biuro DOM Nieruchomości oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Polnej 1c w Olsztynie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w nowej technologii. Mieszkanie ma powierzchnię 42 m2 i składa się z:  - ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
45,24 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Podgrodzie, Polna

Olsztyn, Pojezierze, Dworcowa
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-9948

Biuro Nieruchomości Dom oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Dworcowej 24 w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym.  Lokal mieszkalny ma powierzchnię 39,5m2, a w jego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - ...

Powierzchnia
39,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,04 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Pojezierze, Dworcowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem