Drodzy Państwo jesteśmy po to aby rozwiązać Wasze wszystkie problemy związane z nieruchomościami.

Nasza ekipa jest do dyspozycji aby sprzedać szybko Waszą nieruchomość, znaleźć dla Was dom marzeń, ułatwić przejście przez gąszcz formalności w sprawach spadkowych lub innych sprawach formalnych.

Poradzimy czy warto przed sprzedażą, nieruchomość remontować czy wystarczy ją tyko odświeżyć. 

Aby jak najkorzystniej pokazać Państwa nieruchomość - oferujemy sesje zdjęciowe profesjonalnym sprzętem fotograficznym, aparatami z szerokokątnymi obiektywami. Oferujemy również sesje dronem, aby pokazać lokalizację nieruchomości i jej najkorzystniejsze aspekty.

    Działamy na rynku nieprzerwanie od 12 maja 2001 roku. 
Od tego czasu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz zaufanie Naszych klientów. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradzamy przy inwestycjach w nieruchomości oraz kredytach. 
    Współpracujemy z profesjonalną Kancelarią Notarialną, rzeczoznawcą majątkowym, geodetą, architektem i projektantami.

Wartości, które są dla nas najważniejsze to: 
Zaangażowanie
Wzajemny szacunek
Wspólny sukces
Innowacja i nowe pomysły
Uczciwość bez wyjątku

Misja 
       Naszą misją jest pomoc w rozwiązaniu problemów z nieruchomościami oraz wpłynięcie na jak najlepsze postrzeganie zawodu pośrednika przez nasze działanie.
    
Mamy nadzieję, że dzięki nam znalezienie nowego dachu nad głową będzie czystą przyjemnością.

    Ulubione motto naszego biura:

MARZENIA SPEŁNIAMY OD RĘKI... NA CUDA TRZEBA TROCHĘ POCZEKAĆ :)

Zespół
    Jesteśmy bardzo szczegółowo dobranym zespołem profesjonalistów. Zdobytą wiedzę podczas studiów kierunkowych uzupełniamy ciągle przez uczestnictwo w wielu szkoleniach, aby jak najlepiej służyć naszym klientom. 
Właściciele biura – Robert Tomczak specjalista od wyceny nieruchomości, handlowiec z wieloletnim stażem w korporacji oraz własnej firmie oraz Aleksandra Piotrowska pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja numer 1110 , inż. geodezji, specjalista od wyceny nieruchomości oraz aranżacji wnętrz. Członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Warmińsko Mazurskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej przy Ministerstwie Infrastruktury.

Jakie podejmujemy działania, aby jak najefektywniej sprzedać?

Przygotowanie dokumentacji
    Aby móc dobrze przekazać informację potencjalnym klientom musimy sami dobrze znać obiekt zarówno pod względem prawnym, technicznym jak i rozkładu pomieszczeń. Od właścicieli nieruchomości wymagamy w tym zakresie współpracy przy weryfikacji dokumentów niezbędnych do sprzedaży.

Portale internetowe
    Każda nieruchomość oferowana w ramach naszej firmy znajdzie się na najbardziej popularnych portalach o największej oglądalności otodom, olx, gratka, allegro, ofertynet, domy.pl, morizon.pl, nieruchomosci-online, szybko.pl oraz wielu innych. Każdy z portali działa na innych zasadach jednak firma nasza dba aby nieruchomości powierzone naszej firmie znajdowały się na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach. Wymaga to indywidualnych ustaleń.

Stona www firmy DOM.
Od wielu lat działania naszej firmy dużą wagę przykładaliśmy do promowania naszego adresu. Mamy wielu fanów i klientów strony. Dla nich staramy się rozwijać i modyfikować tak stronę aby mogli uzyskać maksimum informacji.

Fanpage na Facebooku
Firma nasza aktywnie działa na portalach społecznościowych. Nasz Fan Page na facebooku ma wielu  fanów i obserwatorów. Dla wielu nieruchomości prowadzimy tam kampanie reklamowe.

Home staging 
Nasi doradcy udzielają profesjonalnych porad z zakresu Home stagingu. Home staging - polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej grupy potencjalnych nabywców, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę. Techniki Home stagingu opieraja się na marketingu i szerokiej wiedzy naszych doradców.
Badania na rynku amerykańskim wskazują na skrócenie czasu sprzedaży nieruchomości po Home stagingu o 40% i wzrost ceny transakcyjnej przeciętnie o 10 %.

Banery i tablice.
To skuteczny sposób na zaprezentowanie nieruchomości. Wielu potencjalnych klientów wywodzi się z najbliższego otoczenia. 
Na nieruchomościach z umową ekskluzywną montujemy dedykowane banery reklamowe, tablice , a czasami folie i siatki mesh na oknach.

Indywidualna obsługa i raportowanie.
    W okresie wielu lat doświadczenia Firma nasza wypracowała metody działania z klientami, pozwalające na maksymalną skuteczność na rynku. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta każdego z opiekunów. Nasi agenci do czasu pozyskania klienta utrzymują stały kontakt  z właścicielem w celu raportowania o dokonanych działaniach i zainteresowaniu  potencjalnych nabywców.

Negocjacje cenowe.
Uzyskanie jak najkorzystniejszej ceny za nieruchomość nie zawsze jest proste. Jednak wieloletnie doświadczenie naszych handlowców oraz liczne szkolenia w zakresie umiejętności negocjacyjnych pozwalają naszym klientom wyjść  zawsze z negocjacji w stylu win-win. Każdy jest zadowolony z przeprowadzonych rozmów.

Współpraca
Posiadamy własną bazę ofert oraz korzystamy z bazy innych zaprzyjaźnionych i współpracujących z nami biur nieruchomości zarówno z terenu naszego województwa jak i całej Polski. 

Zapraszamy wszystkich , którzy potrzebują naszej wiedzy i pomocy i chcą z nami współpracować.
Nie zawiedziemy !