Planujesz sprzedać dom i chciałbyś uzyskać za niego dobrą cenę, być pewny, że trafiłeś na uczciwego kupca i szybko mieć z głowy całą transakcję? To wszystko może Ci zapewnić nasze biuro pośrednictwa nieruchomości DOM w Olsztynie. Nasza praca ma na celu sprawić, byś mógł czerpać jak największe korzyści. Jesteśmy profesjonalistami, którzy realizują swoje aspiracje zawodowe w ramach firmy, która może się poszczycić 21-letnim doświadczeniem na rynku.

Pośrednictwo nieruchomości, Olsztyn – w czym możemy pomóc?

Nasze pośrednictwo nieruchomości w Olsztynie skierowane jest zarówno do osób, które chcą sprzedać nieruchomość, jak i do tych, którzy szukają dla siebie wymarzonego domu. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że w obu tych przypadkach zapewnimy Ci kompleksową obsługę – sprawną, profesjonalną i korzystną dla Ciebie pod każdym względem.

Biuro pośrednictwa nieruchomości Olsztyn - precyzyjna wycena nieruchomości lub negocjacja ceny

Obserwując rynek często zauważamy, że wycena danej nieruchomości nie jest adekwatna do tego, co ma ona do zaoferowania. Nierzadko widzimy, że sprzedający nie doceniają walorów swojego domu czy mieszkania – być może ich podkreślenie nie przyszło im do głowy lub nawet nie zdają sobie sprawy, że coś stanowi zaletę. Wyceniając Twoją nieruchomość, skupimy się na najmniejszych szczegółach. Doradzimy Ci, w jaki sposób możesz jeszcze bardziej zwiększyć jej wartość. Jeśli natomiast jesteś stroną kupującą, wykorzystamy nasze umiejętności z zakresu negocjacji zdobyte na licznych szkoleniach, by pomóc Ci uzyskać najlepszą możliwą cenę. Pośrednictwo nieruchomości w Olsztynie zadba o Twój budżet, żebyś mógł go przeznaczyć na ważne dla Ciebie sprawy.

Pośrednictwo nieruchomości Olsztyn - atrakcyjna prezentacja domu – klucz do szybkiej sprzedaży

Niewiele osób zadaje sobie trud odpowiedniego przygotowania nieruchomości przed wystawieniem jej na sprzedaż. Ogłoszenia pełne są słabej jakości zdjęć, które ani trochę nie podkreślają atutów domu lub mieszkania. Tego nie uświadczysz w naszym biurze pośrednictwa nieruchomości DOM w Olsztynie. Wykonamy dla Ciebie wyjątkowe zdjęcia profesjonalnym aparatem lub dronem, dzięki czemu Twoje ogłoszenie będzie jednym z najbardziej rozchwytywanych. Biuro pośrednictwa nieruchomości Olsztyn -  dzięki naszemu home stagingu uzyskasz cenę lepszą o 10%, a transakcję zakończysz o 40% szybciej niż w przypadku zwykłego ogłoszenia.

Biuro pośrednictwa nieruchomości Olsztyn - promocja Twojej nieruchomości w różnych mediach

W ramach pośrednictwa nieruchomości w Olsztynie promujemy domy i mieszkania naszych klientów, wykorzystując media społecznościowe, takie jak na przykład Facebook. To właśnie w taki sposób nieruchomości docierają do bardzo szerokiej grupy klientów. Prowadzone przez nas kampanie mogą być realizowane także poprzez banery i tablice, które zainteresują osoby z Twojej okolicy.

Biuro pośrednictwa nieruchomości Olsztyn - kompletna dokumentacja

Osoby, które decydują się na samodzielną sprzedaż nieruchomości, często nie wiedzą, jak i jaką dokumentację przygotować, by transakcja była ważna i prawomocna. O to nie musisz się obawiać, podejmując współpracę z naszym biurem pośrednictwa nieruchomości DOM w Olsztynie – dopełnimy za Ciebie wszelkich formalności. Co więcej, sprawdzimy, kim jest sprzedawca lub nabywca domu, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że jest to osoba godna zaufania.

Pośrednictwo nieruchomości Olsztyn - nasza wiedza i doświadczenie przekładają się na Twoje korzyści

Nasze pośrednictwo nieruchomości w Olsztynie może Ci zaoferować wiele więcej. Jesteśmy zespołem zaangażowanych, wykształconych specjalistów, którzy zawsze stają na wysokości zadania. Nie czekaj – skontaktuj się z nami!