oferta na wyłączność
8 021,74 zł/m2 cena: 369 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości DOM prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 31 na osiedlu Kormoran w Olsztynie.

Mieszkanie o powierzchni 46 m², położone jest na 8. piętrze w budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olsztynie — przy ul. Żołnierskiej, w samym centrum miasta.

Układ pomieszczeń:

  • sypialnia
  • salon
  • osobna kuchnia
  • łazienka
  • oddzielne WC
  • przedpokój

Mieszkanie jest do remontu, co daje możliwość pełnej aranżacji według własnego stylu i potrzeb. W salonie znajdują się okna pcv, a sypialni i kuchni okna drewniane. Układ pomieszczeń jest funkcjonalny, a dzięki wysokiemu piętru wnętrza są dobrze doświetlone, a z okien rozciąga się widok na panoramę miasta, który dodaje mieszkaniu wyjątkowego charakteru.

Lokalizacja – Centrum

Nieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym- w zasięgu ręki nowo wybudowana linia tramwajowa, szkoły, przedszkola, pełne zaplecze usługowo-handlowe. Blisko również tereny rekreacyjne i ścieżki spacerowe.
 

Cena nieruchomości: 369 000zł.

Zapraszam na prezentację!
Osoba do kontaktu: 
Krystian Żórawski 664 965 618

 
Dodatkowo bezpłatnie możemy Państwu pomóc w uzyskaniu jak najlepszego kredytu na zakup mieszkania, współpracujemy z zaufanymi doradcami.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DOM-MS-10001
Powierzchnia 46,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 8
Rodzaj budynku wieżowiec
Technologia budowlana płyta po termomodernizacji
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy, ogrzewanie, woda, wywóz nieczystości
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 11
Garaż przy budynku
Stan lokalu do remontu
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 480 PLN
Okna częściowo wymienione
Instalacje niewymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1976
Widok panorama miasta
Gaz tak - miejski
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 1

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Dworcowa

Olsztyn, Kormoran, Dworcowa
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9927

Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo pożądanej lokalizacji w Olsztynie - przy ul. Dworcowej, w bezpośrednim sąsiedztwie do Parku Kusocińskiego, za Tortexem.  Usytuowane jest na trzecim piętrze w budynku z ...

Powierzchnia
48,17 m2
Cena za m2
7 867,97 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Dworcowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej

Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9902

Rezerwacja! Biuro nieruchomości DOM prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zatorze przy ul. Zientary Malewskiej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy.   Nieruchomość ma powierzchnię 61,6 m², ...

Powierzchnia
61,60 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 737,01 zł
cena 415 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego

Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9907

Rezerwacja! Umowa przedwstępna! Oferta przytulnego dwupokojowego mieszkania w dobrym punkcie miasta! Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Nagórki, przy ul. Murzynowskiego w Olsztynie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 053,83 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podgrodzie, Korczaka

Olsztyn, Podgrodzie, Korczaka
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9943

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Korczaka 2 na osiedlu Podgrodzie w Olsztynie. To doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem – szczególnie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 937,50 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podgrodzie, Korczaka