oferta na wyłączność
11
ofert
Aleksandra Potorska-Krzemińska

agent

Aleksandra@dom.olsztyn.pl

608501561

zostaw wiadomość
10 401,07 zł/m2 cena: 389 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Świetna oferta dwupokojowego mieszkania położonego w bardzo dobrej lokalizacji na Jarotach!

Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem!

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przytulne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji w Olsztynie, na Osiedlu Jaroty, przy ul. Janowicza.
 
Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku wybudowanego w nowej technologii w 1997 roku. Blok zadbany, ocieplony, szerokie klatki schodowe. Budynkiem administruje Spółdzielnia Mieszkaniowa Jaroty.

Mieszkanie ma powierzchnię 37,40 m2, a w jego skład wchodzą:
- przestronny salon z wyjściem na spory balkon,
- sypialnia,
- oddzielna jasna kuchnia,
- przedpokój,
- łazienka z wc.

Do korzystania dla mieszkańców jest również piwnica o powierzchni około 8 m2.

Mieszkanie jest zadbane i czyste. Jest ono bardzo jasne i słoneczne. Wystawa okien północ - południe.

Stan techniczny mieszkania jest dobry. Wymaga ewentualnie odnowienia wg preferencji nowego właściciela.

Mieszkanie zostało częściowo odmalowane w maju br. Instalacje elektryczne miedziane.

Okna PCV.

Drzwi wejściowe raczej do wymiany.

Miesięczny czynsz administracyjny z funduszem remontowym wynosi 860 zł/2os.
Mieszkanie jest idealne dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem. Przy budynku w podwórku bezpieczny plac zabaw.
Spokojni sąsiedzi.

Bardzo dobra lokalizacja! Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. Do tramwaju 10 minut piechotą. Do przystanku MPK 3 minuty. W zasięgu ręki całe zaplecze handlowo - usługowe Jarot - drugiego centrum Olsztyna.

Na osiedlu znajdują się m.in. szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia, duże markety typu Lidl.

Oferta godna polecenia! Mieszkanie bez obciążeń.
W cenie pozostają stałe zabudowy, w tym meble kuchenne ze sprzętem AGD oraz meble w przedpokoju.

Zapraszam na prezentację! Szybki termin przekazania mieszkania!

Osoba do kontaktu: Pośrednik Aleksandra Potorska-Krzemińska, tel. 608 501 561.

 
DODATKOWO BEZPŁATNIE POMOŻEMY PAŃSTWU W UZYSKANIU NAJLEPSZEGO KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI!
Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi, notariuszami. Działamy na rynku od 2001 r.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DOM-MS-10006
Powierzchnia 37,40 m²
Powierzchnia użytkowa 37,40 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 5,70 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd, woda
Liczba pięter w budynku 3
Piwnica 8,00 m²
Stan lokalu dobry
Stan prawny SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Mies. czynsz admin. 860 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1997
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 1
Klucze tak
Spółdzielnia/Zarządca S.M Jaroty

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 12,5 ,11
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni umeblowana i wyposażona
Rodzaj kuchni oddzielna i widna
Powierzchnia kuchni 5,90 m2
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 4,00 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 4,00 m2

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jarocka

Olsztyn, Jaroty, Jarocka
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9960

Biuro Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2 zlokalizowane w Olsztynie przy ul. Jarockiej 77. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku, co zapewnia komfort użytkowania ...

Powierzchnia
44,90 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 554,57 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jarocka

Olsztyn, Jaroty, Mroza
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9969

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Jaroty w Olsztynie - przy ul. Mroza 22. Usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku z czteropiętrowym.  Mieszkanie posiada 48 m2 i składa się z: - ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 937,50 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Mroza
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej

Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9902

Rezerwacja! Biuro nieruchomości DOM prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zatorze przy ul. Zientary Malewskiej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy.   Nieruchomość ma powierzchnię 61,6 m², ...

Powierzchnia
61,60 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 737,01 zł
cena 415 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego

Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9907

Rezerwacja! Umowa przedwstępna! Oferta przytulnego dwupokojowego mieszkania w dobrym punkcie miasta! Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Nagórki, przy ul. Murzynowskiego w Olsztynie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 053,83 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego