oferta na wyłączność
5
ofert
Kacper Kochański

Doradca ds.nieruchomości

kacper@dom.olsztyn.pl

664320106

zostaw wiadomość
7 542,80 zł/m2 cena: 489 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż wspaniałe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na OSIEDLU PODGRODZIE w Olsztynie, przy ul. Korczaka  4.

Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem po nieruchomości, dostępnym na naszej stronie internetowej oraz na portalach ogłoszeniowych.

Zalety lokalizacji: bliskość Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego, wszelkich usług, komunikacji miejskiej, a jednocześnie mamy 5 minut do malowniczej 'Łynostrady' - trasy pieszo rowerowej położonej nad samą rzeką Łyną.
Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada 64,83m2 i składa się z:
- kuchni
- przestronnego, jasnego salonu z wyjściem na balkon,
- 2 niezależnych sypialni,
- łazienki kabiną prysznicową,
- oddzielnej toalety,
- przedpokoju z szafami  i lustrami,
- piwnicy

Rozkład pomieszczeń jest świetny.

Budynkiem administruje Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Czynsz administracyjny wynosi ok. 700. OKNA PCV. Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej.
Odrębna własność.

ŚWIETNA LOKALIZACJA!
Do mieszkania przynależy piwnica.
W okolicy pełen wachlarz usług i sklepów. bliskość do przystanków MPK : linii 105 oraz linii nr: 136, 128, 109, 103, 113, 129, 309.
MIEJSCE BARDZO DOBRZE SKOMUNIKOWANE Z INNYMI CZĘŚCIAMI OLSZTYNA!

OFERTA GODNA POLECENIA! PRZEKONAJ SIĘ SAM I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ!
POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI:
Kacper Kochański tel.  664  320 106

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DOM-MS-10009
Powierzchnia 64,83 m²
Powierzchnia użytkowa 64,83 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, płyta
Standard
Opłaty w czynszu zaliczka na fundusz remontowy, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, woda/ryczałt na wodę
Opłaty wg liczników prąd
Stan lokalu do odświeżenia
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 700 PLN
Czynsz zimowy 700 PLN
Okna PCV
Rok budowy 1980

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Mleczna, Gałczyńskiego

Olsztyn, Mleczna, Gałczyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9880

Rezerwacja! Umowa przedwstępna! Świetna oferta trzypokojowego mieszkania położonego w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie idealne dla rodziny!   Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie położone ...

Powierzchnia
60,97 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 348,37 zł
cena 509 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Mleczna, Gałczyńskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej

Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9902

Rezerwacja! Biuro nieruchomości DOM prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zatorze przy ul. Zientary Malewskiej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy.   Nieruchomość ma powierzchnię 61,6 m², ...

Powierzchnia
61,60 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 737,01 zł
cena 415 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego

Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9907

Rezerwacja! Umowa przedwstępna! Oferta przytulnego dwupokojowego mieszkania w dobrym punkcie miasta! Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Nagórki, przy ul. Murzynowskiego w Olsztynie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 053,83 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Dworcowa

Olsztyn, Kormoran, Dworcowa
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9927

Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo pożądanej lokalizacji w Olsztynie - przy ul. Dworcowej, w bezpośrednim sąsiedztwie do Parku Kusocińskiego, za Tortexem.  Usytuowane jest na trzecim piętrze w budynku z ...

Powierzchnia
48,17 m2
Cena za m2
7 867,97 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Dworcowa