oferta na wyłączność
23
ofert
Robert Tomczak

Dyrektor

Licencja: 1110

robert@dom.olsztyn.pl

600619217
895226565

zostaw wiadomość
11 866,72 zł/m2 cena: 609 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż  3-pokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami – idealne pod najem krótkoterminowy!
Olsztyn, ul. Tuwima 5C | 51,32 m² | 2. piętro | budynek z 2019 r.

Cena: 609 000 zł

Funkcjonalne i w pełni przystosowane pod najem krótkoterminowy mieszkanie o powierzchni 51,32 m² położone jest w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Tuwima 5C w Olsztynie. To świetna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających wygodnego miejsca do życia.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

✔ 3 niezależne pokoje – idealne dla najemców, studentów lub rodziny
2 łazienki – każda wyposażona w WC oraz prysznic
✔ Balkon – dodatkowa przestrzeń do wypoczynku
Możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem
✔ 2. piętro w niskiej, 3-piętrowej zabudowie
✔ Niski czynsz administracyjny – ok. 600 zł

Lokalizacja – duży plus inwestycyjny

Budynek znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych części Olsztyna:

  • w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów – Lidl, Żabka, apteka,

  • doskonała komunikacja miejska – blisko przystanek autobusowy i tramwajowy,

  • bliska odległość do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego – idealne pod wynajem dla studentów i kadry akademickiej.

Stan i wyposażenie

Mieszkanie zostało zaaranżowane i przystosowane z myślą o najmie krótkoterminowym – układ oraz wyposażenie gwarantują wysoki stopień obłożenia i atrakcyjność oferty dla gości.

Powierzchnia pomieszczeń;
- 10,26 m2 - sypialnia
- 8 m2 - sypialnia
- 9 m2 - kuchnia

- 2,7 m2 - łazienka
- 2,75 m2 - łazienka
- 16,82 m2 - salon
- 5,24 m2 - balkon

Zapraszam do kontaktu!
Robert Tomczak 600 619 217.

Dodatkowo bezpłatnie pomożemy Państwu w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości! Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami kredytowymi.
Działamy na rynku od 2001 roku.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DOM-MS-10000
Powierzchnia 51,32 m²
Powierzchnia użytkowa 51,32 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana nowa cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, ogrzewanie, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 3
Garaż możliwość kupna
Piwnica 5,09 m²
Stan lokalu dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 600 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon średni
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2019
Parking strzeżony (odległość w metrach) 50 m
Widok panorama miasta
Gaz brak
Woda jest
Dojazd asfalt
Otoczenie działki niezabudowane
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 3
Spółdzielnia/Zarządca Szeklicki
vir_oferta_iloscmiejscparking 20

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 10,8,22
Podłogi pokoi gres
Typ kuchni otwarta
Rodzaj kuchni wnęka w przedpokoju
Powierzchnia kuchni 4,00 m2
Podłoga kuchni gres
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2
Powierzchnia łazienki 3,40 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki gres
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, umywalka, WC
Liczba WC 2
Glazura WC glazura
Podłoga WC gres
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 5,00 m2

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Mleczna, Gałczyńskiego

Olsztyn, Mleczna, Gałczyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9880

Rezerwacja! Umowa przedwstępna! Świetna oferta trzypokojowego mieszkania położonego w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie idealne dla rodziny!   Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie położone ...

Powierzchnia
60,97 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 348,37 zł
cena 509 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Mleczna, Gałczyńskiego

Olsztyn, Śródmieście, Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9913

Rezerwacja! Niepowtarzalne wnętrze w loftowym charakterze, urządzone w wyjątkowo artystyczny sposób, z dbałością o detale oraz jakość naturalnych i oryginalnych materiałów, z których wykonany został budynek - tak można opisać apartament, który stanowi doskonałe miejsce ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 900,00 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Śródmieście, Wyzwolenia
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podgrodzie, Korczaka

Olsztyn, Podgrodzie, Korczaka
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9943

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Korczaka 2 na osiedlu Podgrodzie w Olsztynie. To doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem – szczególnie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 937,50 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podgrodzie, Korczaka

Olsztyn, Centrum, Prosta
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9958

Biuro DOM Nieruchomości Prezentuje na Sprzedaż: STYLOWY APARTAMENT NA OLSZTYŃSKIEJ STARÓWCE – MIESZKAJ LUB ZARABIAJ! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 39 m², położoną w samym sercu Olsztyna przy ul. Prostej 3/4. To miejsce, które łączy historyczny ...

Powierzchnia
39,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 557,79 zł
cena 460 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Centrum, Prosta