nowa oferta
11
ofert
Aleksandra Potorska-Krzemińska

agent

Aleksandra@dom.olsztyn.pl

608501561

zostaw wiadomość
55,73 zł/m2 cena: 1 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji!

Najem okazjonalny!

 
Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem zadbane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Olsztyna przy ul. Żołnierskiej. Jest to bardzo dobry punkt, świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta, a całe zaplecze handlowo - usługowe centrum miasta w zasięgu ręki!

Mieszkanie położone jest na 3 piętrze wieżowca administrowanego przez Olsztyńską Spółdzielnię Mieszkaniową.
Budynek wybudowany w 1975 roku z płyty. Blok zadbany, czyste klatki, winda.

Mieszkanie ma powierzchnię 32,30 m2 i składa się z:

- pokoju dziennego,
- kuchni otwartej na pokój dzienny,
- sypialni,
- przedpokoju,
- łazienki z wc.

Stan techniczny mieszkania jest bardzo dobry!

Okna PCV, na podłodze panele w pokojach, kuchni i przedpokoju.
Ściany malowane.
Instalacje elektryczne wymienione na miedziane.
Łazienka z wc, wyposażona w wannę, wyłożona glazurą i terakotą.
Drzwi wejściowe wymienione.

W mieszkaniu do korzystania dla najemcy zostaje całe wyposażenie widoczne na zdjęcia.

W salonie kanapa narożna, stolik z krzesłami, komoda pod TV.
W sypialni znajduje się pakowna szafa z drzwiami przesuwnymi, łóżko sypialniane z materacem 
Przedpokój również wyposażony w dużą szafę, wieszak na ubrania czy mniejsze szafeczki.
Kuchnia umeblowana i wyposażona. Jest lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem, okap.
W łazience pralka.

Mieszkanie jest środkowe - ciepłe i słoneczne.
Nie posiada balkonu.

Miesięczny czynsz najmu wynosi 1800 zł + opłaty (czynsz administracyjny 650 zł + woda+ prąd) + Internet 55 zł/mies.
Kaucja zabezpieczająca - jednomiesięczna w wysokości 2500 zł.

Dużym atutem jest parking dla mieszkańców - wjazd odbywa się przez szlaban sterowany pilotem.

Podkreślić należy zalety lokalizacji. Wszędzie blisko - do Śródmieścia można dojść piechotą w kilka minut, poza tym  blisko do przystanku autobusowego i tramwajowego. W niedalekiej odległości sklepy, szkoły, szpital wojewódzki, szpital dziecięcy, galeria handlowa itp.

Zapraszam serdecznie na prezentację!!!

MIESZKANIE WOLNE OD 1 MAJA!
 
Najem okazjonalny!

Zapraszamy osoby spokojne, pracujące. Bez dzieci. Bez zwierząt.
Studentom dziękujemy.

Osoba do kontaktu: Pośrednik Aleksandra Potorska-Krzemińska, tel. 608 501 561.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DOM-MW-10013
Powierzchnia 32,30 m²
Powierzchnia użytkowa 32,30 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku wieżowiec
Technologia budowlana płyta
Kaucja zabezp. 2500
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy, ogrzewanie, Winda, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości
Opłaty wg liczników prąd, woda
Liczba pięter w budynku 11
Garaż brak
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 650 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon brak
Rok budowy 1975
Widok na inne budynki
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 1
Klucze tak

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni umeblowana i wyposażona
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Podłoga kuchni panele
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki lustro, pralka, umywalka, wanna, WC
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi panele
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Gutkowo, Poranna

Olsztyn, Gutkowo, Poranna
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-9415

Biuro Nieruchomości DOM oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym przy ul. Porannej 8b w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (ostatnim). Mieszkanie ma 40,7m2 i składa się z: - przestronnego salonu, z którego jest wyjście na balkon ...

Powierzchnia
40,70 m2
Cena za m2
49,14 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Gutkowo, Poranna
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Pojezierze, Dworcowa

Olsztyn, Pojezierze, Dworcowa
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-9948

Biuro Nieruchomości Dom oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Dworcowej 24 w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym.  Lokal mieszkalny ma powierzchnię 39,5m2, a w jego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - ...

Powierzchnia
39,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,04 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Pojezierze, Dworcowa

Olsztyn, Podgrodzie, Polna
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-9982

Biuro DOM Nieruchomości oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Polnej 1c w Olsztynie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w nowej technologii. Mieszkanie ma powierzchnię 42 m2 i składa się z:  - ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
45,24 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Podgrodzie, Polna
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty, Jarocka

Olsztyn, Jaroty, Jarocka
mieszkanie na wynajem

DOM-MW-9996

Biuro DOM NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jarockiej 68.  Nieruchomość mieści się na parterze w 4-piętrowym bloku i jest gotowe do zamieszkania. Mieszkanie ma powierzchnie 51 m2 a w jego skład wchodzą:  - przestronny salon z wyjściem ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
45,10 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty, Jarocka