oferta na wyłączność
7 741,94 zł/m2 cena: 360 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje funkcjonalne  3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zatorze w Olsztynie, przy ul. Rataja 1. Lokal o powierzchni 46,5 m² znajduje się na 3 piętrze i stanowi świetną propozycję zarówno dla rodziny, pary, jak i inwestora.

W skład mieszkania wchodzą:
- przestronny salon (17,60m2) z wyjściem na balkon ( 2 m2)
- dwie sypialnie (9,50 m2 i 5,90 m2)
- kuchnia ( 4,90 m2)
- łazienka (4,30 m2)
- przedpokój ( 3,40 m2)

Do mieszkania przynależy również piwnica, zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja — w pobliżu znajduje się Łynostrada, idealna dla osób aktywnych i ceniących spacery oraz rekreację na świeżym powietrzu 

Dodatkowe informacje:
- ogrzewanie miejskie
- ciepła i zimna woda z sieci miejskiej
- możliwość podłączenia do istniejącej w budynku instalacji gazowej
- budynkiem zarządza Wspólnota Mieszkaniowa Rataja 1
- miesięczny czynsz wynosi 623 zł

Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży potencjał aranżacyjny. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej oraz pełna infrastruktura potrzebna do komfortowego życia.

Cena : 360 000,00 zł

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości 
 Danuta Zienkiewicz

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DOM-MS-10012
Powierzchnia 46,50 m²
Powierzchnia użytkowa 46,50 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu częściowo po remoncie
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 623 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1968
Widok na inne budynki
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie C.O. miejskie
Usytuowanie narożne
Liczba sypialni 2
Spółdzielnia/Zarządca Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości Rataja1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 33
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni do remontu
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 4,90 m2
Podłoga kuchni lentex
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 4,30 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 3,40 m2

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej

Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9902

Rezerwacja! Biuro nieruchomości DOM prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zatorze przy ul. Zientary Malewskiej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy.   Nieruchomość ma powierzchnię 61,6 m², ...

Powierzchnia
61,60 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 737,01 zł
cena 415 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Limanowskiego

Olsztyn, Zatorze, Limanowskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-10003

Biuro Nieruchomości DOM prezentuje wyjątkową ofertę: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m², zlokalizowane na kultowym Zatorzu. To idealne miejsce „na start”, dla pary lub jako bezpieczna lokata kapitału. DLACZEGO TO MIESZKANIE WARTO ZOBACZYĆ? Świeżość i ...

Powierzchnia
52,40 m2
Cena za m2
7 232,82 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Limanowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego

Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9907

Rezerwacja! Umowa przedwstępna! Oferta przytulnego dwupokojowego mieszkania w dobrym punkcie miasta! Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Nagórki, przy ul. Murzynowskiego w Olsztynie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 053,83 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Dworcowa

Olsztyn, Kormoran, Dworcowa
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9927

Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo pożądanej lokalizacji w Olsztynie - przy ul. Dworcowej, w bezpośrednim sąsiedztwie do Parku Kusocińskiego, za Tortexem.  Usytuowane jest na trzecim piętrze w budynku z ...

Powierzchnia
48,17 m2
Cena za m2
7 867,97 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Dworcowa