nowa oferta
7 232,82 zł/m2 cena: 379 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości DOM prezentuje wyjątkową ofertę: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m², zlokalizowane na kultowym Zatorzu. To idealne miejsce „na start”, dla pary lub jako bezpieczna lokata kapitału.

DLACZEGO TO MIESZKANIE WARTO ZOBACZYĆ?

  • Świeżość i standard: Lokal jest odświeżony i odmalowany. Łazienka przeszła remont ok. 3 lata temu, a dla Twojego bezpieczeństwa wymieniono całą instalację elektryczną. Nowe drzwi wewnętrzne z ościeżnicami dodają wnętrzu nowoczesnego charakteru.

  • Naturalne materiały: Na podłogach w pokojach i przedpokoju zachowano zadbany parkiet – to klasyka, która tworzy przytulny klimat i świetnie izoluje.

  • Optymalne 3. piętro: Złoty środek w niskiej zabudowie. Zyskujesz lepsze doświetlenie wnętrz, większą prywatność i przyjemny widok z okna, będąc z dala od ulicznego gwaru.

  • Komfort miejski: Ogrzewanie oraz woda pochodzą z sieci miejskiej (najbezpieczniejsze i najwygodniejsze rozwiązanie).

FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ:

Mieszkanie jest niezwykle ustawne, co daje ogromne możliwości aranżacyjne:

  • Salon: Przestronny i pełen światła – serce domu.

  • Sypialnia: Cicha i dająca wytchnienie.

  • Oddzielna kuchnia: Idealna dla osób ceniących komfort gotowania bez zapachów w strefie dziennej.

  • Przedpokój z wnęką: Inteligentnie zaprojektowane miejsce pod pojemną szafę w zabudowie.

  • Łazienka: Estetyczna, wyposażona w nowoczesną kabinę prysznicową.

LOKALIZACJA, KTÓRA OSZCZĘDZA TWÓJ CZAS:

Mieszkanie przy ul. Limanowskiego 3 to logistyczny strzał w dziesiątkę:

  • Komunikacja: Kilka minut spacerem do Dworca Głównego oraz kluczowych przystanków autobusowych i tramwajowych. Dojedziesz w każdą część Olsztyna bez stania w korkach.

  • Infrastruktura: Sklepy (Społem, Żabka), apteki, szkoły i punkty usługowe są tuż za rogiem.

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Cena: 379 000 zł

  • Wyposażenie: Możliwość pozostawienia umeblowania w cenie – oszczędność na starcie!

  • Przechowywanie: Do mieszkania przynależy piwnica.

  • Czynsz: ok. 600 zł / 1 os.
     

Idealna propozycja:

  • pod inwestycję na wynajem,

  • jako mieszkanie na start dla pary lub singla,

  • dla osób szukających lokaty kapitału.

Nie przegap tej okazji – mieszkania o takim metrażu i w tej lokalizacji to obecnie najgorętszy towar na rynku!

Zapraszam na prezentację !!!
Patryk Zapadka
tel: 664455250

 

Dodatkowo bezpłatnie pomożemy Państwu w uzyskaniu najlepszego kredytu na zakup nieruchomości.
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami kredytowymi!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty DOM-MS-10003
Powierzchnia 52,40 m²
Powierzchnia użytkowa 52,40 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, woda ciepła, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu częściowo po remoncie
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 600 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon średni
Rok budowy 1965
Widok panorama miasta
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa mieszana
Ogrzewanie miejskie
Odl. do sklepu [m] 100 m
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 1
Spółdzielnia/Zarządca Dw Dom Zarządzanie Nieruchomościami S.C.

Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki lustro, pralka, prysznic, WC

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej

Olsztyn, Zatorze, Zientary-Malewskiej
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9902

Rezerwacja! Biuro nieruchomości DOM prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zatorze przy ul. Zientary Malewskiej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy.   Nieruchomość ma powierzchnię 61,6 m², ...

Powierzchnia
61,60 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 737,01 zł
cena 415 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego

Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9907

Rezerwacja! Umowa przedwstępna! Oferta przytulnego dwupokojowego mieszkania w dobrym punkcie miasta! Biuro DOM Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Nagórki, przy ul. Murzynowskiego w Olsztynie. Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 053,83 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Nagórki, Murzynowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Dworcowa

Olsztyn, Kormoran, Dworcowa
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9927

Biuro Nieruchomości DOM oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo pożądanej lokalizacji w Olsztynie - przy ul. Dworcowej, w bezpośrednim sąsiedztwie do Parku Kusocińskiego, za Tortexem.  Usytuowane jest na trzecim piętrze w budynku z ...

Powierzchnia
48,17 m2
Cena za m2
7 867,97 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Kormoran, Dworcowa
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podgrodzie, Korczaka

Olsztyn, Podgrodzie, Korczaka
mieszkanie na sprzedaż

DOM-MS-9943

Biuro DOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Korczaka 2 na osiedlu Podgrodzie w Olsztynie. To doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem – szczególnie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 937,50 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podgrodzie, Korczaka